W przerwie meczu NBA pomiędzy Golden State Warriors a San Antonio Spurs, Sony zaprezentowało nowy zwiastun God of War, przygotowany specjalnie na tę okazję. Film wyświetlono na deskach parkietu boiska.

Trailer rozpoczyna rozmowa głównego bohatera z jego synem. Bóg Wojny wystawia początkującego wojownika na próbę, każąc mu ustrzelić bestię. Młodzieniec nie trafia, a w wyniku załamania się lodu bohaterowie trafiają do podziemi.

Wybucha walka, w której Kratos wraz z synem dzielnie odpierają ataki wrogów. Ponownie jednak grunt pod nogami postaci zarywa się. Poniżej czeka ich jeszcze więcej przeciwników. Zwiastun kończy się podczas otwartej bitwy.

Nie wiadomo, czy trailer pojawi się w Internecie w lepszej jakości.

Niedawno twórcy gry poinformowali, że nie wszystkie walki z silniejszymi przeciwnikami będą obowiązkowe. Gracz będzie mógł pominąć niektóre potyczki z bossami, co jest nowością w serii.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w polskiej wersji językowej Kratosowi głosu udzieli Artur Dziurman, zastępując Bogusława Lindę.

W nowej odsłonie God of War gracz zmierzy się z szeregiem bestii i bóstw pochodzących z mitologii nordyckiej. W podróży Kratosa będzie towarzyszył mu jego syn.

Autorzy nową produkcją zmieniają dotychczasową konwencję, chociażby poprzez przybliżenie kamery do postaci, czy brak możliwości swobodnego skakania.

Tytuł ukaże się 20 kwietnia wyłącznie na PlayStation 4.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaGod of War - Recenzja

Fantastyczna i ekscytująca przygoda.

God of War - Poradnik, Solucja

Wszystkie sekrety, opis przejścia, porady ogólne, rozwój postaci.

God of War - Walkirie

Jak walczyć z Eir, Geirdriful, Gondul, Gunnr, Hildr, Kara, Olrun, Rota, Sigrun.

God of War - Uwolnij smoki

Niewola Otra, Ogień Reginna, Ucieczka Fafnira.