GTA Online z nowym autem terenowym. Plus bonusy dla graczy

Szybsze zarabianie pieniędzy i zdobywanie reputacji.

Rockstar poinformował, że w ramach trwającego od 6 do 12 lutego Tygodnia Zbrojeniowego użytkownicy GTA Online otrzymają wiele bonusów. Pojawi się też nowy samochód, koszulka i duże obniżki w sklepach w grze.

Jedną z najważniejszych nowości jest samochód terenowy z napędem na 4 koła - Canis Kamacho. Wóz można już kupić w Southern San Andreas Super Autos.

canis
Każdy może już zasiąść za sterami nowego pojazdu

Walka w konkretnych trybach gry zapewni użytkownikom podwójną premię do zdobywanych pieniędzy i RP - punktów reputacji. Bonusy aktywują się podczas rozgrywki w Walce zmechanizowanej, Celu koronnym, Oprawcach i Okupacji.

Ponadto wszyscy, którzy w trakcie Tygodnia Zbrojeniowego zalogują się do GTA Online, otrzymają unikalną, czarną koszulkę Ammu-Nation. Twórcy przygotowali też szereg zniżek na wirtualne uzbrojenie:

  • Amunicja - zniżka 50 proc.
  • Karabiny szturmowe - zniżka 30 proc.
  • Karabiny snajperskie - zniżka 30 proc.
  • Broń do walki wręcz - zniżka 30 proc.
  • Pancerze - zniżka 30 proc.
  • Rakietnica - zniżka 30 proc.

Promocjami objęte są też pojazdy wojskowe i ulepszenia do broni. Pełną listę obniżek można znaleźć tutaj.

Grand Theft Auto Online to sieciowy moduł dołączany do piątej części serii. Gracze swobodnie eksplorują mapę znaną z wersji dla pojedynczego gracza, a także biorą udział w szeregu wyzwań, meczów i wyścigów.

Rockstar wciąż rozwija produkcję dodając do niej nowe tryby rozgrywki, czy pomniejsze uzupełnienia, jak nowa stacja radiowa. Ponad 4 lata po premierze - w grudniu zeszłego roku - produkcja pobiła rekord aktywnych graczy.

Wraz z rozszerzeniem Smuggler's Run pojawił się w GTA Online tryb battle royale - wspomniana wcześniej Walka zmechanizowana. Podobnie jak w PlayerUnknown's Battlegrounds drużyny walczą tam o przetrwanie na kurczącym się stale obszarze rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami