Geralt nokautuje Chucka Norrisa w fanowskim filmie

Cosplay kontra technologia.

Maul Cosplay to najbardziej znany cosplayer (osoba przebierająca się za postaci z gier czy filmów) odgrywający od kilku lat Geralta z Wiedźmina 3. Dziś opublikował dosyć nietypowe wideo.

W nowym - dosyć krótkim - filmie, Geralt otrzymuje nietypowe zlecenie na potwora. Celem okazuje się być sam Chuck Norris, zwany też często Strażnikiem Teksasu.

Imponujące wykonanie, trzeba przyznać.

Więcej filmów i zdjęć od Maul Cosplay znajdziecie na stronie autora na Facebooku. Ben wcielał się między innymi w postacie z Assassin's Creed czy Star Wars.

A propos Geralta - Wiedźmin 3: Dziki Gon i obydwa dodatki to prawdopodobnie ostatni występ Gwynbleidda w grach CD Projekt RED, przynajmniej w roli głównej. Tak przynajmniej sugerowali deweloperzy.

Niewykluczone jednak, że seria wiedźmin powróci, ale możliwe, że z innym bohaterem.

- Trudno sobie wyobrazić, że zainwestowaliśmy piętnaście lat życia i nie wiadomo ile dziesiątek milionów dolarów w promocję Wiedźmina i potem nagle tak po prostu o tym zapominamy - mówił w ubiegłym roku Adam Kiciński, prezes CD Projektu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami