Red Dead Redemption 2 z trybem w stylu PUBG i kamerą FPP

Nieoficjalne informacje.

Red Dead Redemption 2 zaoferuje w ramach rozgrywki multiplayer tryb Battle Royale, w stylu rywalizacji z PlayerUnknown's Battlegronds - informuje serwis Trusted Reviews.

Dziennikarze otrzymali w sierpniu 2017 roku dokumenty od osoby podającej się za pracownika studia Rockstar. Nie chcieli jednak ujawniać szczegółów, nie będąc pewnymi co do wiarygodności źródła.

Załączone do dokumentów screenshoty pokrywają się z opublikowanymi później przez firmę wizerunkami postaci. Przedstawiciele Trusted Reviews postanowili więc podzielić się wszystkimi informacjami, unikając jednak spoilerów dotyczących kampanii.

Poza ujawnieniem trybu Battle Royale, dokumenty sugerują także, że w grze dostępna będzie opcjonalna kamera FPP - zarówno w trybie dla jednego gracza, jak też w rozgrywkach wieloosobowych.

trustded
Po lewej widzimy oficjalny screen opublikowany przez studio Rockstar. Po prawej obrazek (nigdy wcześniej nie widziany) dołączony do dokumentów od anonimowego źródła informacji. Na obydwu widzimy bez dwóch zdań tego samego bohatera.

Inne najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

  • Multiplayer zaoferuje też tryb Money Grab z przechwytywaniem pieniędzy oraz Revive and Survive, w którym liczba reanimacji towarzyszy jest ograniczona.
  • W trybie Online znajdziemy odpowiednik mieszkań z GTA 5: zaczniemy z namiotem, który następnie ulepszymy.
  • Online ma oferować swobodną eksplorację i o wiele więcej możliwości niż tryb sieciowy z Red Dead Redemption. Otrzymamy szereg różnych wyzwań, misji, spotkamy wiele postaci niezależnych.
  • Pociągi posłużą za środek transportu. Zwiedzimy wnętrza tych pojazdów.
  • Powróci tryb Dead Eye służący do spowalniania czasu przy celowaniu.

Przedstawiciele firmy Rockstar nie skomentowali jeszcze tych informacji. Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października - trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie nie wiadomo jeszcze nic na temat ewentualnej wersji na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami