Prace nad nową odsłoną The Elder Scrolls jeszcze się nie rozpoczęły - przypomniał Pete Hines w odpowiedzi na pytanie fana, dotyczące ewentualnych wieści o nowej odsłonie cyklu RPG. Wiceszef działu marketingu i PR w Bethesdzie przywołał swoje własne słowa z czerwca 2017 roku, kiedy powiedział, że deweloper nie rozpoczął jeszcze produkcji.

Wypowiedź pochodzi z wywiadu umieszczonego w serwisie YouTube na kanale gameslice. Wtedy to, zapytany o kolejną odsłonę The Elder Scrolls, odpowiedział, że Bethesda pracuje nad dwoma większymi projektami, które na pewno poprzedzą wspomniany tytuł.

skyrim
Skyrim odniósł duży sukces

Biorąc pod uwagę, że wciąż nic nie wiemy o grach, które mają priorytet przed następcą Skyrima, do premiery nowej odsłony cyklu RPG może minąć jeszcze bardzo dużo czasu.

- Nie mówię o tutaj o produkcjach kalibru Fallout Shelter, a o pełnoprawnych, multiplatformowych grach, których wszyscy oczekują - dodaje sam Hines.

Skyrim to ostatnia odsłona serii. Gra wydana w 2011 roku doczekała się odświeżonej wersji 5 lat później. W 2017 roku na PlayStation 4 ukazała się też edycja przystosowana do gogli wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Ostatnią grą wyprodukowaną przez Bethesda Game Studios jest Fallout 4.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Skyrim: Dragonborn - Recenzja

Mocny krzyk przeszłości, wspaniały dodatek i wzór do naśladowania dla wszystkich wydawców.

Skyrim - jak rozwijać umiejętności Maga: Zniszczenie, Przemiana i inne

Najszybsza droga do 100 poziomu zdolności magicznych.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.