Polskie Dying Light z darmowymi atrakcjami z okazji trzecich urodzin gry

DLC, wydarzenie i nie tylko.

Pod koniec stycznia minęły trzy lata od premiery Dying Light - produkcji od polskiego studia Techland. W związku z tym dla graczy przygotowano kilka atrakcji.

W lutym do gry w wersji PC zawita nieokreślona jeszcze darmowa zawartość. W planach jest jeszcze Nieumarła miłość - specjalne wydarzenie organizowane z okazji Walentynek.

01
A kuku!

Poza tym projekt z zombie w rolach głównych wzbogaci się o trzecie z dziesięciu przygotowywanych DLC - szczegółów nie podano, ale można się spodziewać między innymi kolejnego wyposażenia. Do tego udostępniane co tydzień bezpłatne prezenty i promocje na tytuł z rabatami sięgającymi nawet 67 procent.

- Długi cykl życia Dying Light to kumulacja pracy całego zespołu wspieranego przez społeczność na całym świecie, która spędzając w Harran setki godzin pokazuje nam swoją niezrównaną miłość do gry - podkreśla producent Tymon Smektała.

- Dziękujemy im za tak niezwykłe zaangażowanie i chęć do nieustannego dzielenia się opiniami o grze, bo właśnie te uwagi pozwalają nam czynić ją jeszcze lepszą - dodaje.

Produkcja cieszy się dużą popularnością. Dotychczas w tytuł zagrało 13 milionów osób, zaś każdego tygodnia na serwery loguje się 500 tysięcy unikalnych użytkowników.

Dying Light zadebiutowała w styczniu 2015 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów: obecna średnia ocen w serwisie Metacritic waha się - w zależności od platformy - między 74 a 75 procent.

Dwanaście miesięcy później światło dzienne ujrzało duże rozszerzenie o nazwie The Following. Dodatek wprowadził nową kampanię fabularną, pojazd typu buggy oraz porcję niedostępnego wcześniej wyposażenia, w tym kolejne bronie.

Warto wspomnieć, że powstaje Bad Blood - samodzielne DLC, które zaoferuje przeznaczony dla maksymalnie sześciu graczy tryb sieciowy. Wariant wzorowany jest na popularnym PUBG.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami