Przygody kowala w zwiastunie Kingdom Come: Deliverance

Nowe sceny z gry.

Deweloperzy z czeskiego studia Warhorse opublikowali kolejny zwiastun średniowiecznej gry RPG - Kingdom Come: Deliverance. Materiał skupia się na głównym wątku fabularnym.

Bohaterem jest Henryk, którego rodzina została zamordowana podczas najazdu wojsk wysłanych do Bohemii przez Zygmunta Luksemburskiego, Króla Węgier i Chorwacji.

Historia związana będzie z osobistą zemstą syna kowala, ale także z motywem uwięzienia Wacława IV Luksemburskiego i problemami podczas jego nieobecności w królestwie Czech.

Ambitny projekt oferuje nieco inne podejście niż większość gier RPG - nie znajdziemy tutaj smoków, magii i potworów. System walki ma być realistyczny, podobnie jak reakcje postaci na działania bohatera, a nawet na jego ubiór i pozycję społeczną.

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Jest też alchemia z epoki, system reputacji, skradanie, otwarty świat, oblężenia, bitwy, zadania poboczne, wybory i konsekwencje.

Kingdom Come: Deliverance ukaże się 13 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami