Ubisoft poinformował, że na PlayStation 4 i Xbox One trafi Far Cry 3 Classic Edition - odświeżona wersja produkcji.

Edycja wejdzie w skład przepustki sezonowej do Far Cry 5, ale będzie też dostępna w formie samodzielnej. Zadebiutuje latem 2018 roku, a posiadacze pakietu dodatków otrzymają ją na 4 tygodnie przed premierą jako osobny produkt.

Classic Edition zaoferuje kampanię fabularną dla jednego gracza znaną ze starszej wersji gry. Tryb multiplayer nie będzie dostępny. Gracze PC, którzy zakupią przepustkę sezonową również otrzymają pełną wersję Far Cry 3.

Pakiet dodatków wejdzie w skład Gold Edition. Można też kupić go oddzielnie.

W trzeciej odsłonie serii Far Cry gracze wcielają się w Jasona Brody'ego, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku ląduje na wyspie opanowanej przez morderców. Wykonują na niej szereg zadań skupiających się w większości na strzelaniu i prowadzeniu pojazdów.

Głównym antagonistą Far Cry 3 jest Vaas Montenegro, który dzięki swojemu specyficznemu nastawieniu do świata stał się najbardziej rozpoznawalną postacią ostatnich lat w grach.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz