Assassin's Creed - nowa odsłona cyklu nosi tytuł Dynasty?

Sugerują nieoficjalne informacje.

Asassin's Creed Dynasty może być kolejną odsłoną cyklu o przygodach zabójców w kapturach - wynika z nieoficjalnych doniesień, które pojawiły się w internecie.

Tak przynajmniej twierdzi redakcja PlayStation Universe. Serwis powołuje się na anonimowego informatora, który podobno jest byłym pracownikiem Technicolor - firmy odpowiedzialnej za tworzenie animacji.

01
Gdzie zaprowadzi graczy następny Assassin's Creed?

Mający swoją siedzibę w indyjskim Bengaluru zespół w przeszłości pracował nad takimi seriami, jak FIFA, Call of Duty czy Resident Evil. Pomagał również przy produkcjach spod szyldu Assassin's Creed.

Nie wiadomo oczywiście, na ile powyższe rewelacje są wiarygodne. Warto więc podchodzić do doniesień ze sporym dystansem.

Jeżeli jednak nazwa Dynasty rzeczywiście jest prawdziwa, może być wyłącznie roboczą. To o tyle możliwe, że wydane niedawno Origins przez wiele lat znane było jako Empire.

Niektórzy twierdzą, że tytuł może wskazywać na osadzenie akcji w Chinach. Nowa odsłona cyklu nie byłaby jednak pierwszą rozgrywającą się w tym miejscu - wcześniej w azjatyckim kraju toczyło się platformowe Assassin's Creed Chronicles: China.

Innego zdania jest jednak niejaki John Harker - użytkownik forum ResetEra, który w przeszłości udowadniał, ze zna plany firmy Ubisoft. Jegomość przyznał, ze Dynasty rzeczywiście jest nazwą kodową, ale uważa, że gracze nie zwiedzą Państwa Środka.

Trudno więc na razie stwierdzić, gdzie mogłoby nas przenieść Assassin's Creed Dynasty. Część osób liczy jednak, że produkcja osadzona zostanie w Japonii.

Oficjalnych szczegółów na temat następnej odsłony serii dotychczas nie ujawniono. Nie wiadomo także, czy gra ukaże się w tym roku - niewykluczone, że pojawi się dopiero w przyszłym.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami