Fallout 4 za darmo na PC

Do końca weekendu.

Bethesda poinformowała na oficjalnej stronie, że wszyscy gracze będą mogli przez weekend przetestować najnowszą odsłonę serii Fallout na PC. Oferta jest ważna od 1 do 4 lutego.

Tytuł należy pobrać za pośrednictwem platformy Steam. Darmowa gra to podstawowa wersja Fallout 4, ale obejmuje też obsługę modyfikacji.

Podczas darmowego weekendu cena zwykłej wersji gry obniży się o 33 proc., cena dodatków o 40 proc., a na Season Pass zaoszczędzimy 50 proc.

fall
Ochronę przed promieniowaniem zapewnia Pancerz Wspomagany

Postęp zrobiony w grze podczas okresu próbnego zostanie zachowany. Decydując się więc w przyszłości na zakup, gracz nie zacznie rozgrywki od nowa.

Fallout 4 to kolejna odsłona post-apokaliptycznej serii RPG, w której gracz wykonuje szereg zadań przemierzając zniszczony wojną Boston i okolice. Gra ukazała się na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„Zabrakło wystarczającego powiewu świeżości, ale nowa gra Bethesdy - mimo błędów - i tak wciąga jak radioaktywne bagno” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami