Destiny 2 - drugi dodatek zadebiutuje w maju

Twórcy ujawniają plany na początek 2018 roku.

Deweloperzy ze studia Bungie ujawnili plany rozwoju Destiny 2 na początek 2018 roku. Dyrektor produkcji zapowiedział też, że kolejny - drugi - dodatek ukaże się w maju.

Nieoficjalne informacje sugerują, że nowe rozszerzenie pozwoli odwiedzić powierzchnię Marsa, a główny wątek fabularny związany będzie ze sztuczną inteligencją Rasputin.

Najświeższa aktualizacja Destiny 2 wprowadziła do gry między innymi mistrzowskie warianty pancerzy, szansę zdobycia przedmiotów egzotycznych w heroicznych Szturmach czy też lepsze nagrody z Najazdu.

Nowości zaplanowane na koniec lutego to między innymi publiczny czat tekstowy na PC, zmniejszenie duplikatów przedmiotów egzotycznych, a także punktacj i rankingi dla Nocnych Szturmów.

Końcówka marca przyniesie kolejne dodatki. Do gry trafią modyfikatory dla Heroicznych Szturmów, a także rozgrywki w Tyglu w formacie 6 na 6. W maju gracze otrzymają możliwość tworzenia prywatnych gier PvP, a Pożeracz Światów otrzyma nowy poziom trudności. Zwiększone zostanie też miejsce w schowku.

D2_Development_Roadmap_1312018
Dokładne plany Bungie

Destiny 2 jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Wersja komputerowa zadebiutowała z opóźnieniem, ale wszystkie dodatki trafiają już jednocześnie na każdą platformę.

Deweloperzy dosyć regularne spotykają się z mniejszą lub większą krytyką, związaną głównie z systemem zdobywania ekwipunku i brakiem angażujących, powtarzalnych czynności - stąd właśnie pomysł twórców na publiczne przedstawianie planów mających na celu ulepszyć strzelankę.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami