Monster Hunter World - jak zdobyć pancerz z Horizon Zero Dawn dla koleżkota

Wykuwamy pancerz Czujki z Horizon Zero Dawn dla naszego koleżkota.

Czy powrót do świata Horizon Zero Dawn w grze Capcomu jest możliwy? Jak najbardziej! Twórcy gry udostępnili specjalne wydarzenie, dzięki któremu możemy odblokować pancerz Czujki dla naszego kolożkota. Należy się jednak pospieszyć, gdyż mamy na to czas do 8 lutego.

Jak zdobyć pancerz z Horizon Zero Dawn?

Co zrobić, aby zdobyć pancerz jednej z maszyn z Horizon Zero Dawn dla naszego koleżkota? Wystarczy wykonać zadanie Nauki z dziczy w ramach Wydarzeń, dodatkowej zawartości, którą twórcy gry co jakiś czas dostarczają do najnowszej odsłony Monster Huntera.

Zadanie, którego celem jest zabicie ośmiu skrzydlatych Barnosów, należy wykonać w ciągu 50 minut. Jeśli chcemy wykonać tę misję, musimy posiadać przynajmniej szósty poziom łowcy. Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia wyzwania, wybieramy odpowiednie Wydarzenie z Tablicy Zadań. Zostaniemy przeniesieni na Arenę, znajdującą się w Asterze.

029
Walka z pozoru wydaje się trudna, jednak nie powinna sprawić problemów żadnemu łowcy potworów.

Oprócz wspomnianych Barnosów na arenie walki spotkasz również potwora Tzitzi-Ya-Ku, który będzie ci przeszkadzał w walce ze skrzydlatymi stworami. Skup się na atakowaniu Barnosów, omijając Tzitzi-Ya-Ku i wykonując uniki, gdy ten zaatakuje. Zabicie skrzydlatych przeciwników nie powinno być problemem, gdyż ich ataki są słabe i zabierają mało punktów życia.

Co ciekawe, Tzitzi-Ya-Ku może nam pomóc w walce z Barnosami, jeśli go sprawnie wykorzystamy. Co jakiś czas bowiem potwór używa umiejętności błysku, dzięki której oślepia swoich przeciwników. Barnosy upadną na ziemię, jeśli znajdą się w polu rażenia. Należy wówczas jak najszybciej do nich podbiec i zadać możliwie największą ilość ciosów. Co więcej, Tzitzi-Ya-Ku może również zaatakować skrzydlate stwory, znacznie ułatwiając nam zadanie.

030
Zestaw Obserwatora w pełnej okazałości.

Po zakończonej walce należy udać się do Kuźni. Wybierając opcję: „Wykuj wyposażenie koleżkota”, następnie: „Zastawy”, pojawi się gotowy komplet ubioru o nazwie Obserwator dla naszego pupila. Pancerz jest wzorowany na Czujce, maszynie z gry Horizon Zero Dawn. Aby go wykuć, potrzeba dwóch Obiektów Obserwatora, trzy Rudy dragonitu oraz 200 punktów badawczych.

Do wydarzenia Nauki z dziczy można podchodzić wielokrotnie. Może okazać się to koniecznie, by zdobyć Obiekty Obserwatora, nagrodę po zakończonej walce, a zarazem kluczowy składnik zestawu Obserwatora.

Należy pamiętać, że wydarzenie Nauki z dziczy jest dostępne do 8 lutego, choć niewykluczone, że twórcy udostępnią w przyszłości ponownie taką możliwość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami