PUBG na Xbox One z osłabionymi pojazdami

Plus: testowa aktualizacja na PC.

PUBG w wersji Xbox One otrzymało kolejną - siódmą - dużą aktualizację. Twórcy wprowadzili szereg zmian, które znacznie osłabiają pojazdy.

Deweloperzy przede wszystkim zwiększyli obrażenia zadawane wozom, szczególnie w przypadku celowania w opony. Większe zniszczenia u samochodów i innych środków transportu wywołują też granaty.

01
W wersji Xbox One znacząco osłabiono motocykle i inne pojazdy

To nie wszystko, ponieważ auta szybciej uszkadzają się przy zderzeniu z obiektami lub innymi maszynami. Poza tym gracze przemierzający mapę na piechotę otrzymają teraz mniej ran przy potrąceniu przez pojazd.

Pełna lista wprowadzonych zmian dostępna jest we wpisie na forum Reddit.

W międzyczasie na serwerach testowych pojawiła się nowa aktualizacja PUBG w wersji PC. Autorzy - bazując na sugestiach graczy - zmodyfikowali pustynną lokację Miramar, dodając kolejne bezdroża, budynki i osłony.

Wyeliminowano również kilka usterek, w tym błąd związany z wyświetlaniem niektórych konstrukcji oraz problem uniemożliwiający używanie pod wodą przedmiotów leczniczych i poprawiających statystyki. Do tego następne narzędzia do walki z oszustami.

Twórcy podkreślają, że aktualizacja wciąż jest testowana. To oznacza, że mogą pojawić się rozmaite kłopoty. Proszą także graczy o nadsyłanie screenshotów dokumentujących występowanie trudności.

Listę zaimplementowanych zmian i nowości opublikowano we wpisie na platformie Steam.

PUBG stawia na rozgrywkę w tak zwanej formule battle royale. Setka uczestników zmagań trafia na ogromną wyspę - wygrywa osoba, która jako ostatnia pozostanie przy życiu. Jest też opcja rywalizacji grupowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami