Monster Hunter: World sprzedało się w 5 mln egzemplarzy

Sukces Capcomu w trzy dni od debiutu.

Capcom ogłosił, że sprzedano pięć milionów egzemplarzy gry Monster Hunter: World. Na wynik składają się zakupione wersje cyfrowe oraz pudełkowe egzemplarze wysłane do sklepów.

Monster Hunter: World zadebiutowało na świecie 26 stycznia i już pierwszego dnia osiągnęło szczyt na listach sprzedażowych w Wielkiej Brytanii.

Capcom chwali się, że do przekroczenia pułapu pięciu milionów sprzedanych egzemplarzy wystarczyły trzy dni. Gra już teraz okazała się najlepiej sprzedającą się częścią serii.

Monster Hunter: World to przygodowa gra akcji z elementami RPG, w której wraz z innymi graczami lub pojedynczo zajmujemy się tropieniem i neutralizacją niebezpiecznych potworów. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i graczy na całym świecie.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Monster Hunter: World jest dostępne od kilku dni na konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera pecetowej wersji została przesunięta na jesień. Nasza recenzja już wkrótce.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami