Monster Hunter World - Pilne: łowy na Pukei-Pukei

Polujemy na wielkiego ptaka, Pukie-Pukie.

Kolejne zadanie i kolejny cel do zrealizowania. Tym razem będzie to polowanie na Pukei-Pukei, potwora, z którym wcześniej nie miałeś do czynienia, choć spotkałeś go już, w przerywniku filmowym w poprzedniej misji. Teraz przyjdzie ci go wytropić i zgładzić. Jak zwykle masz na to trzy szanse (omdlenia). Jeśli przekroczysz limit omdleń lub czasowy, misja zakończy się fiaskiem.

Misja: Pilne: łowy na Pukei-Pukei

  • Cel: upolować Pukei-Pukei.
  • Warunki porażki: Omdlenie - 3.
  • Limit czasowy: 50 minut.
  • Nagroda: 2520 z.

Po zaliczeniu ekspedycji: Odbuduj obóz w Starodrzewie, będąc w mieście, porozmawiaj z Dowódcą, a następnie z Przewodniczką. W ten sposób rozpocznie zleceniesz polegające na upolowaniu Pukei-Pukei. Przenieść się do jednego z dwóch obozów.

Zanim dopadniesz Pukei-Pukiei, musisz go odnaleźć. W tym celu szukaj tropów potwora pozostawionych na ziemi i drzewach. Szczególnie pomocne będą ślady piór i toksyczny śluz. Gdy zbierzesz dość tropów, ikona z jego podobizną pojawi się na mapie. Warto ją wtedy przypiąć, by świetliki zaprowadziły cię do potwora.

011
Ślady na ziemi i drzewach zaprowadzą cię do Pukei-Pukei.

W końcu natrafisz na potwora Pukei-Pukei, który jest przerośniętym, zielonym ptaszyskiem. Jego podstawowym atakiem jest dziobanie. Szczególnie uważaj na wypluwane przez niego fioletową maź, która może cię zatruć. Wtedy konieczne może okazać się użycie antidotum.

Jego siedlisko znajduje się blisko Anjanatha, przypominającego dinozaura. Ze względu na niski poziom postaci, lepiej będzie omijać go podczas poszukiwania głównego celu.

Zbierz łup z Pukei-Pukei po zakończonej walce. Automatycznie zostaniesz przeniesiony do Astery, gdzie pozostali łowcy pogratulują ci osiągnięcia.

Dzięki zaliczeniu tej misji, będziesz mógł odwiedzić nowy teren, czyli Pustkowia Dzikowieży, który charakteryzuje się bardziej pustynnym klimatem. Nie znaczy to jednak, że już nie wrócisz do Starodrzewia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami