Monster Hunter World - Jagras ze Starodrzewu

Rozpoczynamy łowy!

Twoim pierwszym zadaniem po przybyciu do Astery będzie upolowanie siedmiu Jagrasów, małych jaszczurek, przed którymi uciekałeś, przedostając się do miasta. Nie jest to w żaden sposób skomplikowane zlecenie. Nie musisz się do niego przygotowywać w szczególny sposób. Wybierz odpowiednią broń, załóż pancerz i ruszaj na łowy!

Misja: Jagras ze Starodrzewu

  • Cel: zabij 7 Jagrasów.
  • Warunki porażki: Omdlenia - 3.
  • Limit czasowy: 50 minut.
  • Nagroda: 720 z.

Będąc już w Starodzewie oraz gdy zakończysz rozmawiać z Przewodniczką, podejdź do skrzyni z zaopatrzeniem i zabierz z niej wszystkie przedmioty. Możesz również wejść do namiotu, aby zmienić wyposażenie swoje lub koleżkota.

Rusz przed siebie, podążając za Dowódcą Zespołu Polowego i zielonymi świetlikami. Gdy dotrzecie do miejsca, gdzie czają się Jagrasy, zaatakuj je. Nie zabijesz wszystkich, gdyż część z nim ucieknie do jaskini. Pamiętaj, aby zbierać z ciał potworów materiały. Wejdź do jaskini, przy której stoi Dowódca Zespołu Polowego. W środku znajdziesz pozostałe bestie, które należy ubić. Gdy zabijesz siódmego Jagrasa, zadanie zostanie ukończone.

005
Jagrasy będą ukrywać się w jaskini.

Misja: Przyjmij zlecenie

Będąc w Asterze, gdy powrócisz z misji: Jagras ze Starodrzewu, udaj się do Kuźni. Porozmawiaj z Kowalem, który wręczy ci materiały. Od tej pory możesz w Kuźni ulepszać swoją broń i pancerze poprzez dedykowane menu.

Udaj się do Przewodniczki, aby rozpocząć kolejną misję. Możesz również porozmawiać z Miauskularnym Kucharzem w Kantynie, aby otrzymać od niego zadanie dodatkowe: Grzybne harce w Starodrzewie. Jeśli jesteś gotowy na kolejne zadanie, aktywuj je poprzez Poprzedniczkę lub Tablicę Zadań.

Warto przygotować się przed kolejną misją z kategorii Przydzielone, gdyż następny cel zadania będzie bardziej wymagający. Dlatego potrenuj trochę w obszarze treningowym, zanim wyruszysz na dalsze łowy. Odpowiednie władanie bronią to klucz do sukcesu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami