South Park: Kijek Prawdy - premiera 13 lutego na PS4 i Xbox One

W samodzielnej wersji.

Ubisoft poinformował, że South Park: Kijek Prawdy (ang. The Stick of Truth) zadebiutuje 13 lutego na PS4 i Xbox One w samodzielnej wersji, w cenie ustalonej na 119,90 zł.

Warto pamiętać, że część osób, które zdecydowały się na zakup najnowszej odsłony serii - South Park: The Fractured But Whole - mogły już odebrać darmową kopię pierwowzoru na konsolach. Ta oferta obowiązuje jeszcze tylko do 31 stycznia - przypomina wydawca.

Fabuła South Park: Kijek Prawdy z 2014 roku rozpoczyna się od przybycia do miasteczka bohatera, w którego wciela się gracz - określani jesteśmy jako Nowy, a przez większą część rozgrywki także jako Dekiel. Historia pełna jest pomysłowych zwrotów akcji.

Historia bazuje na odcinkach serialu, w których Cartman i przyjaciele bawili się w świat fantasy. Nie mamy już jednak do czynienia z wojną konsol, lecz z rywalizacją elfów i ludzi o kijek prawdy, umożliwiający kontrolę nad wszechświatem.

Walka przywodzi na myśl klasyczne, japońskie produkcje RPG. Naprzeciw stają dwie drużyny - bohater wraz z jednym z grupy kompanów, oraz przeciwnicy. Z pomocą kołowego interfejsu wybieramy stosowne umiejętności, czary czy przedmioty.

Do tego dochodzi system ekwipunku i rozbudowane statystyki przedmiotów. Gracz dysponuje jedną bronią zasięgową i jedną do walki wręcz, a także trzema częściami pancerza. Każdy element wyposażenia posiada własne właściwości, które można dodatkowo modyfikować.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami