Beta Sea of Thieves przedłużona o dwa dni

Przez problemy techniczne.

Wydaje się, że nawet Microsoft jest zaskoczony ogromną popularnością zamkniętych testów pirackiego Sea of Thieves. Beta boryka się z problemami technicznymi, więc ogłoszono jej przedłużenie.

Okres dostępu wydłużono o dwa dni. Nowa data końcowa to teraz najbliższa środa, 31 stycznia, o godzinie 09:00 polskiego czasu.

1
I butelka rumu

Zabawa w zamkniętej odsłonie Sea of Thieves jest przednia i gra zapowiada się bardzo obiecująco, lecz najpierw trzeba dostać się na serwery, w czym wydatnie przeszkadzają dwa błędy, o wdzięcznych nazwach „Too Early” oraz „BronzeBeard”.

Ten pierwszy jest o tyle bardziej dotkliwy, że wydaje się blokować dostęp tylko w przypadku osób, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Jak można się domyślać, nie wszyscy gracze są zadowoleni z takiego obrotu sytuacji.

Zobacz: Sea of Thieves - poradnik i najlepsze porady

Tymczasem błąd „BronzeBeard” obecny jest w grze już od dłuższego czasu i związany jest z serwerami odpowiedzialnymi za tworzenie rozgrywek. Tutaj rozwiązaniem jest po prostu cierpliwość.

Sea of Thieves to nowa gra studia Rare - twórców Banjo-Kazooie, Killer Instinct czy Battletoads. Produkcja powstaje z myślą o PC z Windows 10 oraz konsolach Xbox One.

Jest to przygodowa gra akcji FPP, która stawia duży nacisk na kooperację. Motyw przewodni to oczywiście zabawa w piratów. Samotnie lub z załogą żeglujemy między kolejnymi wyspami i szukamy skarbów oraz sekretów.

Pełna wersja Sea of Thieves debiutuje 20 marca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami