Ubisoft prezentuje Sama. To osobisty asystent dla graczy

Witaj w Klubie.

Ubisoft opublikował materiał wideo prezentujący cyfrowego asystenta dla graczy. Sam ma być dodatkiem do Klubu Ubisoft - aplikacji mobilnej, która pozwala śledzić osiągnięcia w tytułach francuskiego wydawcy.

Głównym zadaniem Sama będzie odpowiadanie na pytania graczy (oczywiście te dotyczące gier od Ubisoftu), a także dostarczanie szeregu wskazówek i rad. Użytkownicy będą mogli też poprosić asystenta chociażby o wyświetlenie zwiastuna gry czy przekierowanie do sklepu, by kupić dany tytuł.

Dodatkowo, Sam wykrywa, kiedy włączona jest gra Ubisoftu i jest w stanie zasugerować konkretne działania. W zwiastunie aplikacji użytkownik włącza Rainbow Six: Siege, a asystent, biorąc pod uwagę słabe wyniki na jednej z map, poleca obejrzenie poradnika omawiającego tę właśnie lokację.

Sam może odpowiadać na poważne pytania, takie jak „ile godzin grałem już w Assassin's Creed: Origins”, ale też na te z przymrużeniem oka, jak „kto jest lepszym zabójcą: Bayek czy Ezio?”.

Aplikacja jest obecnie dostępna jedynie w wersji beta w Kanadzie. Nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniona w Europie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami