Star Wars Battlefront 2 otrzyma przeprojektowany system postępów

Twórcy opisują plany.

Twórcy Star Wars Battlefront 2 opisali założenia na najbliższą przyszłość produkcji. W planach jest między innymi przeprojektowanie krytykowanego systemu postępów postaci oraz nowy tryb rozgrywki.

„To było kilka interesujących miesięcy dla fanów Star Wars, czyż nie?” - czytamy na oficjalnym blogu. Mowa jednak nie o ogromnej krytyce, jaka spadła na tytuł w związku z transakcjami cyfrowymi, lecz o premierze nowego filmu oraz pierwszego DLC do gry, z bitwą frakcji i nie tylko.

1
Iden Versio otrzyma kolejne misje?

Nie podano konkretnych informacji na temat odświeżonego systemu postępów, lecz zmiany mają być podobno „znaczące” i odpowiedzą „na wiele kwestii, które pojawiały się w prośbach graczy”. Więcej detali poznamy dopiero w marcu.

Wcześniej - już w lutym - w grze pojawi się kolejny tryb rozgrywki, pod nazwą Jetpack Cargo. Dwa ośmioosobowe zespoły, wyposażone w plecaki odrzutowe, wezmą udział w dynamicznej rywalizacji. Opcja zabawy będzie dostępna przez ograniczony czas.

Wkrótce rozpocznie się także kolejny „sezon” zmagań wieloosobowych, co najpewniej wiąże się z kolejną aktualizacją. Podsumowanie pierwszego sezonu oferuje opublikowana infografika. Jak się okazuje, większość graczy - 58 procent - w wojnie frakcji stanęła po stronie Najwyższego Porządku.

Dużo większą popularnością wśród postaci specjalnych cieszył się za to Finn, który wyeliminował 18,5 mln przeciwników. Na koncie Phasmy jest 8,2 mln eliminacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami