Kingdom Come: Deliverance nie otrzyma DLC i zabezpieczeń Denuvo

Jest też nowy gameplay.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance oznajmili, że nie przygotowują żadnych DLC do gry. Potwierdzili też, że wersji PC nie zabezpieczą technologią Denuvo, a w międzyczasie opublikowali kolejny materiał prezentujący fragmenty rozgrywki.

Internauta o pseudonimie Vermando za pośrednictwem serwisu Twitter zapytał przedstawicieli studia Warhorse, czy produkcja otrzyma po premierze jakieś dodatki. W odpowiedzi autorzy stwierdzili, że „w planach nie ma przepustki sezonowej”.

01
Ogniem i mieczem

Z kolei inny użytkownik - niejaki Jonathan Webber - w komentarzu umieszczonym pod najnowszym filmem poświęconym tytułowi chciał dowiedzieć się, czy wersja PC skorzysta z zabezpieczeń Denuvo. Twórcy wyjaśnili, ze nie zastosują kontrowersyjnego rozwiązania (dzięki, DSO Gaming).

Technologia to jedna z najbardziej znienawidzonych form DRM, choć wydaje się, że głównym źródłem negatywnych opinii jest po prostu skuteczność działania aplikacji. Dotychczas nie udało się udowodnić przeróżnych zarzutów kierowanych pod adresem programu, jak rzekome skracanie żywotności dysków twardych.

Natomiast wspomniany materiał przybliża rożne mechanizmy zabawy. W nagraniu pokazano między innymi walkę oraz leczenie, które wymaga założenia bandaża na ranę lub zażycia odpowiedniej mikstury.

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Wideo prezentuje również działanie systemu odpowiedzialnego za ręczne zapisywanie stanu rozgrywki. Okazuje się, że save'a wykonamy pijąc schnappsa - napój wysokoprocentowy. Dodatkowo trunek zapewni określone bonusy dla prowadzonej postaci.

Tytuł zaoferuje nieco inne spojrzenie na średniowieczne RPG, bez smoków, magii i goblinów. Studio Warhorse Studios stawia na swoje własne zakątki - Królestwo Czech.

Kluczowy jest realizm przedstawianych czasów: poza opisywanym systemem walki jest też alchemia z epoki, reputacja, skradanie, otwarty świat, oblężenie, zadania poboczne, wybory, i konsekwencje.

Kingdom Come: Deliverance ukaże się 13 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami