Ghost Recon Wildlands wprowadza skrzynie z losową zawartością

W środku przedmioty kosmetyczne.

Ghost Recon Wildlands ukazało się w marcu ubiegłego roku, lecz od tego czasu otrzymywało regularne aktualizacje - łącznie już jedenaście większych łatek. Kolejny patch może jednak w mniejszym stopniu spodobać się graczom, ponieważ doda skrzynie z losową zawartością.

„Wprowadziliśmy do sklepu wiele nowych elementów kosmetycznych dla tych graczy, którzy chcą rozwinąć swój własny styl. Wciąż jednak mamy na uwadze to, by system ten był sprawiedliwy dla wszystkich graczy” - czytamy na oficjalnej stronie.

1
Skrzynia Bitewna

Rozwiązaniem ma być system Skrzyń Bitewnych, które pojawią się w grze jeszcze w tym miesiącu, na wszystkich platformach sprzętowych, w ramach aktualizacji o nazwie Extended Ops

„Dołożyliśmy wszelkich starań, by system dobierał przedmioty w sposób sprawiedliwy dla wszystkich graczy. Dopilnowaliśmy także, by nie miały one żadnego wpływu na rozgrywkę i postępy” - zapewniają twórcy.

Wszyscy gracze otrzymają skrzynię Spec Ops (kampanii i kooperacji) oraz skrzynię Ghost War (tryb rywalizacji Ghost War), które można będzie odebrać poprzez Ubisoft Club. Kolejne Skrzynie Bitewne można nabyć w sklepie za 400 kredytów Store. Każda zawiera trzy przedmioty, których jeszcze nie posiadamy, co eliminuje problem duplikatów.

Zgodnie ze standardami, przedmioty dostępne w skrzyniach bitewnych występują ze zróżnicowaną częstotliwością, która wpływa na szansę znalezienia ich w każdej ze skrzyń: rzadkie, epickie i legendarne.

Wszystkie elementy kosmetyczne można wykorzystać zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War, w sumie ponad dwieście przedmiotów. Wszystkie przedmioty można także zakupić w sklepie, poza skórkami z serii „Bohaterowie”, które można znaleźć wyłącznie w skrzyniach.

Aktualizacja Extended Ops nie ma jeszcze dokładnej premiery, lecz Ubisoft zapewnia, że już wkrótce ujawni więcej detali na jej temat.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami