Polskie Seven: The Days Long Gone - łączące skradankę, RPG i platformówkę - doczekało się wersji demo na PC. Jest też obniżka ceny oraz aktualizacja, rozwiązująca sporo problemów.

Grę można kupić o 30 procent taniej, za 87,49 zł na Steamie oraz 87,39 zł na GOG. Oferta obowiązuje do 29 stycznia.

1
Przyczajony kusznik

Demo obejmuje prolog, pozwalający zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi systemami rozgrywki.

Opublikowana aktualizacja - oznaczona numerem 1.0.7 - eliminuje sporą porcję błędów, wprowadza dodatkowe samouczki i modyfikuje balans rozgrywki. „Przepraszamy za wszelkie problemy, które mogą przeszkodzić wam w zabawie” - napisano w komunikacie.

Najważniejsze modyfikacje to poprawione zachowanie ludzkich przeciwników w walce - ciągłe wciskanie podstawowego ataku nie ma być już receptą na sukces. Do tego lepsze reagowanie postaci niezależnych na odgłosy czy zwłoki kolegów.

Przeprojektowano także sztuczną inteligencję w kwestii reagowania na przebranego gracza. Wzorem serii Commandos, pojawili się na przykład oficerowie, którzy szybko nas rozpoznają. Pełną listę nowości znaleźć można na Steamie.

Jednym z najbardziej wyjątkowych aspektów gry jest system dynamicznego poruszania się. Parkour pomaga w efektowny sposób uciec w razie niebezpieczeństwa, czy dostać się do różnych celów przeskakując po dachach budynków.

Bohaterem jest Teriel, członek gildii złodziei, który zostaje wplątany w intrygę związaną z samym imperatorem oraz tajemniczymi artefaktami. Zagadkę rozwiązujemy na więziennej wyspie Peh.

„Nie tylko niepowtarzalny - jak na grę w rzucie izometrycznym - system poruszania się. To też fascynujące uniwersum, przyjemny poziom swobody i garść interesujących historii. Wyjątkowo udany debiut, nawet pomimo problemów technicznych” - głosi nasza recenzja Seven.

Reklama