Monster Hunter: World z polskimi napisami już w dniu premiery

Razem ze świnką Poogie.

Po ujawnieniu polskiego wydania Monster Hunter: World w październiku ubiegłego roku wiedzieliśmy jedynie, że polska lokalizacja będzie dostępna jako darmowa aktualizacja, bez precyzyjnej daty. Teraz sprecyzowano, że tłumaczenie ukaże się już w dniu premiery.

Jak poinformowano na oficjalnej stronie, tego dnia na serwerach ukaże się premierowa łatka, obejmująca około 815 MB danych. Aktualizacja wprowadzi szereg wersji językowych, w tym właśnie polskie napisy.

1
Poogie ❤️

Pierwszy patch będzie oznaczał także otwarcie serwerów, a co za tym idzie - start funkcji sieciowych, jak wydarzenia specjalne, kooperacja, czat i inne. W menu głównym pojawi się także możliwość przejścia do galerii wykonanych screenów.

Co jednak najważniejsze, łatka sprawi, że po osiągnięciu odpowiednich postępów w grze będziemy mogli odblokować śliczną świnkę Poogie, która pojawi się na targu w Asterze. Jeśli będzie mili i pomożemy zwierzakowi zwiedzić okolicę, możemy liczyć na prezenty.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

„Aktualizacja obejmie także przeróżne poprawki błędów” - dodają twórcy.

Monster Hunter: World debiutuje już w najbliższy piątek, 26 stycznia, na PS4 i Xbox One. Premiera na PC dopiero jesienią tego roku.

Jednym z głównych elementów będzie - zgodnie z nazwą - otwarty świat, który zwiedzimy z pewną dozą swobody.

Podstawowe założenia nie ulegną zmianie - ponownie staniemy przed zadaniem polowania na ogromne potwory. Tak jak poprzednie części, gra położy nacisk na zabawę sieciową - wspólnie tropieniem bestii zajmie się maksymalnie czwórka graczy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami