Testy Hunt: Showdown od Cryteka startują jeszcze w styczniu

Czas na polowanie.

Zgodnie z zapowiedziami z listopada, studio Crytek przeprowadzi zamknięte testy swojego najnowszego tytułu, Hunt: Showdown. Faza alpha startuje jeszcze w tym miesiącu, 31 stycznia.

Twórcy chcą umożliwić gruntowane sprawdzenie rozgrywki, balansu umiejętności i poziomu trudności oraz infrastruktury serwerów, wyłącznie na PC.

1
Bagienne starcie

Aby przystąpić do testów, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie, a następnie liczyć na łut szczęścia - uczestnicy będą wybierali losowo spośród wszystkich zgłoszeń. Nie poinformowano jednak, ile osób Crytek planuje zaprosić do zabawy.

Hunt: Showdown kładzie nacisk na akcję w kooperacji. Kilka drużyn złożonych z maksymalnie czterech osób rusza polować na zróżnicowane monstra. Przeciwnikami są jednak nie tylko potwory, ale też członkowie pozostałych zespołów, którzy mogą zechcieć odebrać trofeum.

Interesująca jest historia produkcji. W 2014 roku Crytek pracował nad darmową grą Hunt: Horrors of the Gilded Age, z naciskiem na współpracę. Rozwojem zajmował się głównie oddział Crytek z USA, utworzony w dużej mierze z byłych pracowników studia Vigil Games, odpowiedzialnego za serię Darksiders.

Jednak już miesiąc po zapowiedzi w amerykańskim biurze doszło do sporej restrukturyzacji, a szef - David L. Adams - odszedł i wraz z kolegami założył wkrótce Gunfire Games, które teraz pracuje nad Darksiders 3 pod opieką THQ Nordic.

O Hunt: Horrors of the Gilded Age zaginął wszelki słuch, lecz część produkcji powraca właśnie za sprawą Hunt: Showdown.

Produkcja nie ma jeszcze daty premiery, lecz ukaże się najpierw w programie Early Access na Steamie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami