Nowe DLC do The Sims 4 pozwala zrobić pranie

Rewolucja.

Nadszedł długo wyczekiwany dzień i wydaje się, że wirtualna rozrywka już nigdy nie będzie taka sama, ponieważ nowe DLC do The Sims 4 pozwala zrobić pranie.

Dodatek pod wiele mówiącym tytułem The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria jest już dostępny w sprzedaży na PC, wyceniony na 49,90 zł.

1
Pranie poskładane

Po instalacji rozszerzenia gracze będą musieli znaleźć w domach miejsce na pralkę i suszarkę, ale potrzebny jest także kosz na pranie i sznurek od wywieszenia ubrań.

Aby rozpocząć „produkcję” brudnych ubrań, wystarczy umieść dowolny obiekt związany z praniem, więc mechanika nie jest uruchamiana automatycznie.

„Umieszczenie kosza na pranie spowoduje, że brudne ubrania będą trafiały do niego automatycznie, dopóki cały się nie zapełni. Gdy tak się stanie, brudne ubrania zaczną się piętrzyć na ziemi, tworząc stertę” - czytamy w opisie.

Dodatkowo, w przypadku Simów posiadających cechę „Niechlujny”, brudne ubrania, zamiast automatycznie trafiać do kosza, będą tworzyły sterty na ziemi w ich pobliżu.

Są też dodatkowe usprawnienia rozgrywki. Na przykład, aby nadać praniu świeży zapach, wystarczy przed włożeniem ubrań dodać do prania płatki zerwanych w ogrodzie kwiatów.

Rozszerzenie wprowadza też szereg innych elementów, które pozwolą zbudować i wyposażyć wiejską chatę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami