GTA Online dodaje włoską wyścigówkę oraz tryb adwersarza

Grotti GT500.

Rockstar opisał nowości wprowadzane w tym tygodniu do GTA Online. Główną atrakcją jest włoski samochód wyścigowy Grotti GT500, ale jest też kolejny tryb adwersarza do sieciowej rywalizacji.

Pojazd czerpie wyraźne inspiracje z klasycznego Ferrari 250 GT SWB, ale z dodatkami prosto z BMW 507 oraz - jak się wydaje - innych małych supersamochodów z lat 50. i 60.

1
Grotti GT500

„Nie ma sensu przemieszczać się w jednym kawałku z punktu A do punktu B, jeśli nie można tego robić z odjazdową klasą. Grotti GT500 jest świetlistym przykładem włoskiej motoryzacyjnej perfekcji - cechują go uwodzicielski styl i kompletny brak zainteresowania Waszym zdrowiem i bezpieczeństwem” - czytamy w opisie.

Wspomniany tryb adwersarza to Powietrzna norma zabójstw. Musimy udowodnić dominację w dużym, podniebnym starciu dla maksymalnie 4 drużyn i 16 graczy, za sterami różnych pojazdów latających. Nowa opcja do 22 stycznia zapewni podwójne premie GTA$ i RP.

Premiowany premierami RP kaskaderski wyścig premium w tym tygodniu to „Spadek” (dla supersamochodów), a próba czasowa - „Dolina Tongva”.

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz.

Wymienić można także obowiązujące do 22 stycznia zniżki w wirtualnych sklepach:

  • Style bazy - zniżka 25%
  • Wzory bazy - zniżka 25%
  • Pokój ochrony - zniżka 25%
  • Samolot Buckingham Pyro - zniżka 25% (cena promocyjna i standardowa)
  • Nightshark (pojazd bojowy) - zniżka 25%

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami