Beta Dragon Ball FighterZ rozszerzona o jeden dzień

Po problemach z serwerami.

Po licznych problemach z logowaniem i działaniem serwerów, Bandai Namco zdecydowało się przedłużyć otwarte testy Dragon Ball FighterZ na PS4 i Xbox One o dodatkowe 24 godziny.

Beta na PS4 i Xbox One zakończy się więc dopiero jutro - 17 stycznia - o godzinie 9:00 rano polskiego czasu.

Testy rozpoczęły się 14 stycznia, lecz dopiero wczoraj większa liczba graczy była w stanie przebić się przez ekran logowania i przystąpić do faktycznej rozgrywki w kolorowej bijatyce.

Początkowo przedstawiciele Bandai Namco sugerowali, że beta nie zostanie przedłużona, co spotkało się z krytyką ze strony graczy. Jak widać, decyzję zmieniono, o czym poinformowano teraz w serwisie Facebook.

Na pełną wersję nie będzie trzeba długo czekać, ponieważ Dragon Ball FighterZ ma premierę 26 stycznia, już także na PC, gdzie nie prowadzono testów.

W chwili obecnej znamy już 24 wojowników, którzy trafią w ręce graczy w dniu premiery gry. To między innymi Vegeta, Trunks, Android 18, Nappa czy Gotenks.

Za produkcję odpowiadają twórcy serii Guilty Gear. Ich nowe dzieło to bijatyka tagowa, stawiająca na starcia 3 kontra 3. W walce w dowolnym momencie zmieniamy postaci.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami