Assassin's Creed Origins z nowym zadaniem i regionem w aktualizacji

Przygotowania do DLC.

Assassin's Creed Origins otrzyma dzisiaj sporą aktualizację, przygotowującą produkcję do premiery nadchodzącego dodatku DLC, zatytułowanego The Hidden Ones.

Łatka obejmuje 2,6 GB danych w aplikacji Uplay (ale tylko 1,2 GB na Steamie), a także 3 GB plików na konsolach PS4 oraz Xbox One.

1
Bayek kontra piramida

Wspomniane The Hidden Ones koncentruje się na walce z Rzymianami. Akcję osadzono kilka lat po wydarzeniach z podstawowej kampanii, w regionach wprowadzanych właśnie w aktualizacji: to Synaj oraz Dolina królów.

Nowe lokacje zobaczymy na mapie świata, lecz na ich teren wkroczymy zapewne dopiero po zakupieniu i instalacji rozszerzenia, które ukaże się 23 stycznia.

Być może przedsmak wprowadzanych regionów zaoferuje jednak kolejne zadanie, dodawane do gry za darmo dla wszystkich zainteresowanych, zatytułowane Threat.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Na oficjalnym forum dyskusyjnym znaleźć można pełną listę zmian i nowości, w tym możliwość sprzedawania strojów i kolejne skrzynie z losową zawartością. Obniżono poziom trudności wyścigów na Hipodromie, poprawiono stabilność działania i wyeliminowano sporo błędów.

The Hidden Ones trafi do sprzedaży jako osobne rozszerzenie oraz - bez dodatkowych opłat - do posiadaczy przepustek sezonowych. Poza historią i lokacjami, wzrośnie także maksymalny poziom doświadczenia głównego bohatera, z 40. na 45.

Drugi dodatek - The Curse of the Pharaohs - wprowadzi kilka nowych umiejętności dla Bayeka. Historia skupi się na egipskiej mitologii - zmierzymy się z nieumarłymi faraonami oraz potworami, których ożywiła tajemnicza klątwa. Debiut w marcu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami