PUBG z kolejną aktualizacją na Xbox One

Wydajność, błędy i sterowanie.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds kontynuują regularną publikację aktualizacji dla wersji Xbox One. Dopiero tydzień temu wprowadzono tryb FPP, a dzisiaj wydano kolejną porcję usprawnień.

Tym razem brak tak znaczących nowości, lecz jest sporo innowacji, które powinny przełożyć się na przyjemniejszą rozgrywkę, jak usunięcie pistoletu z rotacji broni przełączanych przyciskiem Y na padzie.

Jeśli o sterowaniu mowa, to alternatywne obłożenie przycisków pozwala także celować przez przyrządy po przytrzymaniu LT, podczas gdy przytrzymanie LB oznacza dokładniejsze celowanie w perspektywie trzeciej osoby.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Usunięto też kilka kolejnych błędów, w tym ten kluczowy, który sprawiał, że nasza postać mogła stać się nieśmiertelna po wykonaniu określonych akcji - poinformowano na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Trwają też dalsze prace nad optymalizacją, jedną z największych bolączek popularnego PUBG na Xbox One. Mowa głównie o nieprzyjemnym „cofaniu” gracza, głównie na początku meczu, gdy serwer jest pełny. Do tego lepsze działanie przy zrzucie ze spadochronem.

Rozpoznano także dwa kłopoty, którymi deweloperzy zajmą się w następnej łatce: zmienianie broni przy wyrzucaniu elementów ekwipunku oraz brak możliwości przełączania granatów na krzyżaku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami