Cyberpunk 2077 - prezentacja rozgrywki już w czerwcu?

Na targach E3.

Pierwsze fragmenty gry Cyberpunk 2077 mogą zostać zaprezentowane już za niecałe pół roku, na czerwcowych targach E3 w Los Angeles - informuje serwis Gry-Online, powołując się na dwa różne źródła.

CD Projekt RED ma podobno zabrać do Stanów Zjednoczonych specjalnie przygotowane demo, by pokazać gameplay przedstawicielom mediów za zamkniętymi drzwiami.

Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku wielu wydawców i deweloperów, prezentowanie gier na pokazach dla dziennikarzy nie zawsze oznacza, że fragmenty rozgrywki od razu stają się publicznie dostępne.

Dla przypomnienia - 10 stycznia twórcy przywrócili do życia profil Cyberpunk 2077 na Twitterze. Jedna krótka wiadomość rozbudziła nadzieje graczy i zasugerowała, że najbliższe miesiące przyniosą kolejne informacje na temat gry, być może także prezentacje.

cyberpujnk2
Miło będzie otrzymać nowe screeny i grafiki - te znane już nam się lekko znudziły

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana. Twórcy zapewniają, że prace nad grą postępują bez problemów. Prezes CD Projekt RED zapowiedział, że data premiery nie zostanie ogłoszona w 2017 roku, ani też nie potwierdził, że zostanie ujawniona w 2018 roku - choć nie jest to wykluczone.

Akcja gry osadzona jest w fikcyjnym świecie stworzonym na potrzeby „papierowego” RPG, nazwanego po prostu: Cyberpunk. Mike Pondsmith - twórca systemu - pełni rolę konsultanta.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami