Nieoficjalnie: Forza Horizon 4 ujawniona w Brazylii

Grze przyznano kategorię wiekową.

Forza Horizon 4 najwyraźniej powstaje. Produkcję - na razie nieoficjalnie - ujawniła brazylijska organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom.

W bazie instytucji pojawił się wpis poświęcony następnej odsłonie cyklu. Z umieszczonych informacji wynika, że premiera tytułu miałaby odbyć się jeszcze w tym roku, a projekt zmierza na PC oraz Xbox One. Za prace rzekomo tradycyjnie odpowiada Playground Games.

01
Forza Horizon powróci?

Eksperci organizacji przyznali grze kategorię „Livre”, co oznacza, że produkcja przeznaczona jest dla wszystkich odbiorców. Oceny dokonano tuż przed świętami - 21 grudnia (dzięki, Xbox Achievements).

Nie są to pierwsze doniesienia na temat Forza Horizon 4. Kilka dni temu użytkownik forum dyskusyjnego ResetEra o pseudonimie „Klobrille” wspomniał o tytule we wpisie prezentującym nieogłoszone jeszcze pozycje.

Internauta sugerował, ze nowa część serii mogłaby być osadzona w Japonii. To możliwe, bo każda z wcześniejszych odsłon toczyła się w innym miejscu - pierwszą zlokalizowano w amerykańskim Kolorado, drugą w Europie Południowej, a trzecią w Australii.

02
Zrzut ekranu z wpisem w brazylijskiej organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe

Autor wiadomości twierdził wówczas, że powstają jeszcze inne projekty, w tym kolejne Perfect Dark oraz Fable 4. Spekuluje się, że za tę ostatnią produkcję odpowiada nowy oddział studia Playground Games.

Oczywiście na oficjalną zapowiedź trzeba jeszcze poczekać. Niewykluczone, że Forza Horizon 4 zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami