Twórcy Destiny 2 ujawnili długą listę zmian i nowości na 2018 rok

W tym czat i mecze „6 na 6”.

Bungie i Activision nadal mają spore problemy z Destiny 2. Gracze krytykują brak treści dla zaawansowanych postaci i zbyt duży nacisk na transakcje cyfrowe, więc twórcy ujawnili szereg mniejszych i większych poprawek, jakie zamierzają w tym roku wprowadzić w grze, by odzyskać zaufanie fanów.

Producent Christopher Barrett zaczyna długi wpis na oficjalnym blogu od przyznania, że obecnie zbyt wiele interesujących elementów kosmetycznych dostępnych jest wyłącznie w sklepie Eververse, bazującym na mikrotransakcjach. W przyszłości więcej nowości znajdziemy także podczas normalnej rozgrywki.

1
Prywatne mecze

Dla osób, które nie mogą znaleźć upragnionego przedmiotu w losowych Engramach, Bungie szykuje także więcej opcji bezpośredniego zakupu określonych skórek czy emotek.

Wydaje się, że pierwsze zmiany zostaną wprowadzone 13 lutego, wraz z rozpoczęciem wydarzenia specjalnego Crimson Days. Na większe modyfikacje trzeba będzie jednak poczekać do rozpoczęcie trzeciego sezonu zmagań.

Wcześniej - 30 stycznia - łatka wprowadzi Mistrzowskie pancerze, czyli losowe modyfikatory. Tego samego dnia twórcy dodadzą także drobne modyfikacje w raidach, głównie w znajdowanych nagrodach - by te były bardziej „unikatowe i interesujące”, wzbogacone o perki, które przydadzą się właśnie w Lewiatanie.

Następnie pora na zmiany w lutym, wśród których najciekawszą innowacją będzie zapewne wprowadzenie czatu tekstowego w wersji PC, tylko na terenie Wieży. Do tego opcja wykonywania Strike'ów Nightfall na punkty, kompletne przeprojektowanie systemu modów czy mniejsza liczba otrzymywanych duplikatów w przypadku egzotycznych przedmiotów.

2
Ranga gracza w trybie Crucible

Wiosną tego roku ukaże się drugie większe rozszerzenie do gry, zatytułowane najpewniej Gods of Mars. Jednocześnie Destiny 2 otrzyma aktualizację, przeznaczoną dla wszystkich graczy, także tych bez DLC.

W planach jest sporo istotnych zmian:

  • dwie osobne rangi w trybie Crucible, z awansami, postępami i lepszym dobieraniem przeciwników,
  • prywatne mecze z przeróżnymi ustawieniami,
  • potyczki „6 na 6”, obok obecnego formatu „4 na 4”,
  • dalsze balansowanie broni i umiejętności,
  • więcej miejsca w Skarbcu,
  • zamknięty czat tekstowy dla klanów.

Listę na oficjalnej stronie zamykają plany na dalszą przyszłość, a więc najpóźniej jesień tego roku. To między innymi:

  • kolekcje przedmiotów i archiwum ich zdobywania,
  • poprawki w archetypach i slotach broni,
  • lepsze nagrody klanowe,
  • mistrzowskie egzotyczne przedmioty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami