PUBG z 3 milionami graczy na Xbox One

Kolejny sukces gry.

PlayerUnknown's Battlegrounds kroczy od sukcesu do sukcesu. Microsoft pochwalił się wczoraj wieczorem, że w wersję Xbox One zagrały już ponad 3 miliony osób.

Warto przypomnieć, że poziom miliona przekroczono już w 48 godzin od premiery na konsoli.

1
Wesoła ekipa

Jednocześnie nie oznacza to, że sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy PUBG na Xbox One. Wynik będzie zapewne zbliżony do tej sumy, ale w grudniu organizowano na przykład promocję, w ramach której wszyscy kupujący Xbox One X otrzymywali tytuł za darmo.

Na sprzęcie koncernu z Redmond produkcja dostępna jest we wczesnej wersji, za pośrednictwem programu Game Preview. Nie brakuje problemów z wydajnością i innych błędów, co - jak widać - nie przeszkadza zbytnio graczom.

Autorzy podkreślają, że zamierzają rozwijać projekt, choć nie wiadomo, kiedy zadebiutuje pełna odsłona, opublikowana na PC w grudniu ubiegłego roku po okresie spędzonym w Early Access na Steamie.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

W tym tygodniu odsłona Xbox One wzbogaciła się między innymi o tryby rozgrywki z kamerą w pierwszej osobie, a w planach - poza dalszą optymalizacją - jest także przeniesienie na konsolę pustynnej mapy Miramar.

Gra stawia na rozgrywkę w tak zwanej formule battle royale. Setka uczestników zmagań trafia na ogromną wyspę - wygrywa osoba, która jako ostatnia pozostanie przy życiu. Jest też opcja rywalizacji grupowej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami