Final Fantasy 12: The Zodiac Age - premiera 1 lutego na PC

Odświeżona wersja klasyka.

Square Enix potwierdziło, że Final Fantasy 12: The Zodiac Age - odświeżona wersja gry z 2006 roku - ukaże się na PC już w przyszłym miesiącu. Premiera 1 lutego.

Konwersja ukazała się już na PS4, w lipcu ubiegłego roku. Posiadacze komputerów osobistych mogą liczyć na wszystkie usprawnienia wprowadzone na konsoli Sony. Do tego opcja gry w 60 klatkach na sekundę, wsparcie dla monitorów 21:9 czy dostęp do trybu Nowa Gra Plus od samego początku, bez konieczności kończenia fabuły.

1
Final Fantasy 12 debiutuje na PC

Inne ułatwienia to możliwość konfigurowania liczby posiadanych punktów licencji oraz pieniędzy. Również wszystkie trzy opcje muzyki będą odblokowane zaraz po włączeniu tytułu.

Znane już z PS4 dodatki to między innymi oddzielny tryb Trial, w którym drużyna bohaterów musi ukończyć aż sto bitewnych scenariuszy. Coś dla fanów dużych wyzwań.

Jest także Speed Mode, który nie tylko zwiększa szybkość poruszania się postaci, ale nawet ułatwia nieco rozgrywkę, oferując więcej podpowiedzi i wskazówek niż zwyczajny tryb kampanii.

Oryginalne Final Fantasy 12 ukazało się w 2006 roku. Warto zaznaczyć, że zremasterowano wersję The International, która nigdy nie ukazała się poza Japonią. Oferuje ona zmodyfikowany system walki i przebudowany system klas.

Odświeżona edycja to wyświetlanie obrazu w wyższej rozdzielczości, dźwięk przestrzenny oraz japońskie i angielskie głosy do wyboru. Do tego szybsze ładowanie danych, automatyczny zapis rozgrywki oraz dodatki ułatwiające i przyspieszające zabawę.

Gra „praktycznie się nie zestarzała, więc grę ze spokojem można przyrównać do współczesnych produkcji. To nie tylko najlepsza wersja dwunastej części, ale też najlepszy remaster od Square Enix” - głosi nasza recenzja Final Fantasy 12: The Zodiac Age.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami