Total War: Three Kingdoms z akcją w Chinach zadebiutuje jesienią

Jest pierwszy trailer.

Przedstawiciele studia Creative Assembly zapowiedzieli dziś nową odsłonę cyklu Total War. Gra z podtytułem Three Kingdoms zabierze użytkowników do Chin na przełomie II i III wieku n.e.

Potwierdziły się tym samym przewidywania wielu fanów serii, którzy opierali swoje domysły na słowach twórców. Deweloperzy zaznaczyli w przeszłości, że kolejny historyczny Total War zaoferuje czas i miejsce akcji, których jeszcze nie przedstawiano w serii.

Total War: Three Kingdoms ukaże się jesienią 2018 roku.

Opublikowano wyłącznie zwiastun CGI, który buduje atmosferę napięć w Państwie Środka. Nie ujawniono jednak żadnych konkretnych informacji na temat nowości i zmian w formule rozgrywki.

Trailer pokazuje jednak kilku bohaterów, którzy pojedynkują się i inspirują zwykłych żołnierzy. Można spodziewać się, że takie specjalne jednostki pojawią się w grze - na wzór herosów z Total War: Warhammer. Tyle że oczywiście bez magicznych talentów.

Warto przypomnieć, że w 2018 roku zadebiutuje także mniejsza strategia Total War - pierwsza odsłona podserii Saga, czyli Thrones of Britannia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami