Sea of Thieves z zamkniętymi testami beta jeszcze w styczniu

Czas na piractwo.

Studio Rare sprecyzowało, że zapowiedziane w listopadzie, zamknięte testy beta sieciowej gry akcji Sea of Thieves odbędą się pod koniec obecnego miesiąca.

Start zaplanowano na środę, 24 stycznia, na godzinę 13:00 rano polskiego czasu. Koniec pięć dni później, 29 stycznia, o godzinie 09:00 rano. Deweloperzy zapewniają, że uczestnicy zobaczą tylko wycinek całości, by na premierę pełnej wersji nie zabrakło niespodzianek.

1
Skarby!

Aby zapewnić sobie miejsce w testach, należało do 1 grudnia skorzystać z formularza na oficjalnej stronie. Obecnie nie wszystko jest jednak stracone, ponieważ wstęp na serwery zapewnia także złożenie zamówienia przedpremierowego.

Zobacz: Sea of Thieves - poradnik i najlepsze porady

Zagrać możemy na PC (z systemem operacyjnym Windows 10) lub na Xbox One, gdzie jednak potrzebne będzie także aktywna subskrypcja Xbox Live Gold.

Sea of Thieves to gra stawiająca przede wszystkim na kooperacyjną, sandboksową zabawę w piratów na otwartych wodach (i wyspach). Premiera 20 marca, właśnie na PC i Xbox One.

Pod względem humoru sieciowa produkcja nawiązywać ma do serii przygodówek The Secret of Monkey Island. Natomiast w warstwie wizualnej deweloperzy z Rare czerpią z poprzednich projektów własnego studia - choćby serii Banjo-Kazooie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami