Rockstar poinformował, że Grand Theft Auto Online w grudniu - ponad cztery lata po premierze - pobiło rekord liczby aktywnych graczy. Jednocześnie podkreślono, że „2017 był jak dotąd największym rokiem” dla gry.

Deweloperzy nie podali jednak żadnych konkretnych danych. Nie wiadomo więc, ile dokładnie osób w ubiegłym miesiącu zdecydowało się zalogować w sieciowym wariancie GTA 5.

01
Lampadati Viseris

W ustanowieniu rekordu pomogła zapewne wydana w grudniu łatka, która wprowadziła nowy skok oraz przedmiot powiązany z powstającym Red Dead Redemption 2. Niewykluczone, ze podobny wpływ miało zakończone niedawno świąteczne wydarzenie.

W obliczu sukcesów GTA Online, twórcy nie zamierzają rezygnować z dalszego rozwoju projektu. Wczoraj do gry trafiło kolejne auto - Lampadati Viseris. Samochód wyróżnia „dobra sterowność, pięknie wyprofilowana sylwetka i niezawodna inżynieria”.

Do tego z przodu wozu zainteresowani mogą zamontować dwa karabiny maszynowe. Pojazd dostępny jest w Legendary Motorsport.

Poza tym do 15 stycznia trwa specjalna akcja. W ramach wydarzenia wykonywanie misji Lestera nagradzane jest podwójną ilością wirtualnej gotówki i reputacji.

Ponadto nawet o 25 procent obniżono ceny zróżnicowanego asortymentu. Rabatami objęto między innymi samolot Nagasaki Ultralight, uzbrojenia statków powietrznych, opancerzenie pojazdów, światła i neony oraz zawieszenia.

Przygotowano też ograniczone czasowo wyzwania. Do 15 stycznia można wziąć udział w przeznaczonym dla Blazerów Aqua kaskaderskim wyścigu premium o nazwie Z wyspy na wyspę oraz próbie czasowej Maze Bank Arena. Do zdobycia są wirtualne dolary i reputacja.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

GTA 5 - Recenzja

Ponownie razem.

GTA Online - tryby adwersarza: Walka zmechanizowana

Porady i wskazówki do trybu inspirowanego PUBG.

GTA Online - tryby adwersarza: Żądza władzy

Stań się kolosem i pozostań żywy jak najdłużej.