Na oficjalnym profilu gry Cyberpunk 2077 na Twitterze pojawiła się nowa wiadomość. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że to pierwszy tweet na tym koncie od 4 lat.

Treść jest bardzo skromna - to tylko słowo „beep”. Twórcy chcą chyba zasugerować dźwięk uruchamianego komputera czy systemu - możliwe, że odpowiedzialnego za marketing.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie doczekamy się więc nowych informacji na temat gry - choćby absolutnie podstawowych. Rozpoczął się nowy rok, a więc wszystko odbywa się zgodnie z planem CD Projekt RED.

Studio zaznaczało bowiem wielokrotnie, że 2017 rok miał być „rokiem Gwinta”, a Cyberpunk 2077 musiał poczekać na swoją kolej.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Dzień 10 stycznia nie został wybrany przypadkowo na dzisiejsze „odświeżenie profilu”, ponieważ właśnie tego dnia 2013 roku opublikowano poniższy teaser, który obejrzeliśmy już zdecydowanie zbyt wiele razy.

Adam Kiciński - prezes CD Projektu - zaznaczał niedawno, że prace nad grą przebiegają bez problemu, ale nie zdradził, kiedy ogłoszona zostanie data premiery. Jednocześnie twórcy chcą, by produkcja trafiła do sprzedaży kilka miesięcy po ujawnieniu daty debiutu.

Reklama