Sequel „Obcego” odtworzony w parku rozrywki z Planet Coaster

Przejażdżka przez całą fabułę.

Użytkownik Hin Nya opublikował na YouTube filmową prezentację zaprojektowanej w Planet Coaster przejażdżki kolejką górską. Cała trasa odtwarza - na miarę możliwości gry, rzecz jasna - fabułę thrillera „Obcy - decydujące starcie”.

Wszystko odbywa się bez udziału bohaterów, czasem tylko zastosowano przebitki z filmu. Korytarze stacji badawczej czy statków robią wrażenie, a na uwagę zasługuje przywiązanie do szczegółów.

Materiał trwa w sumie 15 minut. Jeżeli nie widzieliście jeszcze sequela „Obcego”... Uwaga na spoilery.

Planet Coaster to duchowy następca cenionej serii RollerCoaster Tycoon. Warto dodać, że za RollerCoaster Tycoon 3 odpowiadało to samo studio - Frontier. Twórcy nie mogli jednak korzystać z tego tytułu, ponieważ prawa do cyklu pozostają w Atari.

Gra bazuje na trzech filarach: tworzeniu, zarządzaniu i dzieleniu się zawartością. Tworzyć możemy nie tylko kolejki górskie i inne atrakcje, ale także ścieżki i wystrój parków. Zmodyfikujemy też teren, tworząc góry, jeziora czy nawet lewitujące wyspy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Skyrim i Zelda inspiracją dla Valheim

Twórcy w mniejszym stopniu wzorowali się na innych grach z gatunku.

Car Mechanic Simulator 2021 oficjalnie potwierdzony

Powstaje kolejna odsłona symulatora mechanika.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami