Skyrim otrzyma modyfikację o wielkości pełnoprawnego dodatku

Nowy region i 30 godzin zabawy.

The Elder Scrolls 5: Skyrim doczekało się wielu modyfikacji od fanów, a kolejne ciągle powstają. Jedną z najbardziej interesujących jest ambitne Lordbound, które wyróżni się ilością oferowanych treści.

Mod zapowiedziano jeszcze w 2015 roku, ale mimo upływu lat autorzy najwyraźniej się nie poddają. Regularnie publikują następne nagrania prezentujące postępy prac nad projektem.

01
W Lordbound pojawią się nowe lokacje

Z ujawnionych przez twórców informacji wynika, że Lordbound mógłby uchodzić za pełnoprawny dodatek o dużych rozmiarach. Otrzymamy zadania i aktywności, których ukończenie zajmie podobno od 15 do 30 godzin.

W planach są trzy frakcje, przy czym każda dostanie nieliniowy wątek fabularny. Do tego nowy region na kontynencie Skyrim - dolina Druadach. Obszar umiejscowiony jest w pobliżu Wysokiej Skały, gdzie toczyła się akcja drugiej części The Elder Scrolls.

Przygotowywany przez autorów scenariusz opowie o konflikcie między orkami a Cesarskim Legionem. Jak nietrudno się domyśleć, nasz bohater znajdzie się w samym środku wojny.

Odpowiedzialny za projekt zespół opublikował nowy trailer modyfikacji. W zwiastunie pokazano kilka przykładowych lokacji, które zwiedzimy podczas rozgrywki, w tym magiczne ruiny i dwemerskie jaskinie.

Dokładnej daty premiery Lordbound na razie nie podano, ale twórcy mają nadzieję, że zdołają wydać mod jeszcze w tym roku. Oczywiście należy pamiętac, że może dojść do pewnych opóźnień, do których podobne projekty zdołały nas już przyzwyczaić.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami