GTA Online wprowadza rajdówkę z karabinami maszynowymi

Annis Savestra.

Rockstar opisał nowości wprowadzane w tym tygodniu do GTA Online. Główną atrakcją jest Annis Savestra, nowa wersja dwudrzwiowej rajdówki, rozbudowana o opcję zamontowania na przednim zderzaku dwóch karabinów maszynowych.

Savestra jest częścią gry od czasu ostatniej aktualizacji, zatytułowanej Skok na koniec świata (Doomsday Heist). Teraz pojazd czerpiący inspirację z Mazdy Savanna/RX3 otrzymał jednak szereg dodatkowych opcji.

1
Annis Savestra

„Sportowy klasyk jest gotowy na poważne modyfikacje, a jeśli zabierzecie go do warsztatu pojazdów wewnątrz Avengera lub MCO, możecie go dodatkowo uzbroić w dwa przednie karabiny maszynowe” - czytamy w opisie.

Jeśli mowa o innych atrakcjach w tym tygodniu, to w trybie adwersarza - Oprawca - do 8 stycznia obowiązują podwójne premie GTA$ i RP. Wciąż obowiązują też podwójne premie za przejmowanie terenu w trybie Okupacja, także do 8 stycznia.

Premiowany potrójnymi premierami RP wyścig premium w tym tygodniu to Pojedynek II (dla samochodów muscle), a próba czasowa - Up-N-Atom. Jednocześnie z Los Santos zniknął już śnieg, dostępny do wczoraj w ramach świątecznego wydarzenia specjalnego.

Wymienić można także obowiązujące do 8 stycznia zniżki w wirtualnych sklepach:

  • 50% zniżki na ciągniki MCO
  • 30% zniżki na supersamochód Coil Cyclone
  • 30% zniżki na supersamochód Grotti Visione
  • 25% zniżki na bojowego Ocelota Ardenta
  • 25% zniżki na śmigłowiec FH-1 Hunter (cena promocyjna i standardowa)
  • 25% zniżki na samolot Nokota P-45 (cena promocyjna i standardowa)
  • 25% zniżki na pojazd bojowy BWP (cena promocyjna i standardowa)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami