Fallout: New Vegas na silniku Fallout 4 - trailer moda prezentuje Goodsprings

Oraz system karmy.

Twórcy modyfikacji przenoszącej Fallout: New Vegas na silnik gry Fallout 4 opublikowali nowy zwiastun projektu. Nagranie prezentuje fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji alpha moda.

Materiał przedstawia sekwencję toczącą się w Goodsprings, czyli początkowej lokacji z oryginalnej produkcji. Pokazano przykładową strzelaninę z napotkanym cywilem, przy czym w walce główny bohater skorzystał ze strzelby.

Film przybliża także kilka podstawowych mechanizmów zabawy. Są między innymi perki, a więc rozwijane przez gracza w trakcie rozgrywki talenty dla prowadzonej postaci.

Nie zabrakło również pochodzącego z wydanego w 2010 roku pierwowzoru systemu karmy. Dzięki rozwiązaniu, popełnianie złych uczynków - na przykład zabijanie niewinnych - okryje podopiecznego niesławą. Do tego radio New Vegas.

Modyfikację zapowiedziano w sierpniu ubiegłego roku. Od tego czasu prace postępują, choć wydaje się, że przed twórcami jeszcze daleka droga. Do tej pory deweloperzy skupiali się właśnie na odtworzeniu wspomnianej lokacji Goodsprings.

Nie ma wątpliwości, że autorzy projektu stawiają sobie ambitne cele. Pozostaje mieć nadzieję, że - w odróżnieniu od wielu innych „totalnych konwersji” - zrealizują swoje plany.

Data premiery Fallout 4: New Vegas nie jest na razie znana. Wiele wskazuje jednak na to, że mod zadebiutuje nieprędko.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami