Mod do GTA 5 wprowadza ikonę motoryzacji na ulice Los Santos

Po ponad pół roku prac.

Po 148 dniach ciężkiej pracy, twórca modów o wiele mówiącym pseudonimie „darewnoo” dodał do Grand Theft Auto 5 prawdziwą ikonę motoryzacji - Daewoo Lanosa.

Rozbudowana modyfikacja nie ogranicza się do jednego pogromcy szos, ponieważ na ulicach Los Santos mogą jeździć także inne modele 3- ,4- i 5-drzwiowe: polski FSO Lanos, Chevrolet Lanos, rosyjskie ZAZ Lanos/Chance, a także wersje kabriolet (prototyp) i pickup (czysta fikcja).

1
Cud techniki

Do tego działające tablice rejestracyjne z 11 krajów, 336 unikatowych części do tuningu, 30 wzorów felg, model zniszczeń części elementów, działający szyberdach, składane siedzenie pasażera w wersji 3-drzwiowej czy też możliwość ciągnięcia małej przyczepy.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ „darewnoo” zadbał również o nowe tekstury, właściwy poziom detali wraz ze zbliżaniem się do pojazdu, funkcjonalne wskaźniki na desce rozdzielczej, właściwą pozycję modelu kierowcy, możliwość otwierania drzwi, bagażnika i maski, a nawet wsparcie dla moda FiveM, koncentrującego się na oprawie graficznej.

Daewoo Lanosa pobrać można za darmo ze strony GTA5-Mods. Poniżej prezentacja dzieła:

„Darewnoo” należy pochwalić za imponujące przywiązanie do marki. Twórca w 2016 roku wydał supersamochód Daewoo-FSO Tico SX z 1998 roku oraz legendarnego Poloneza, a obecnie pracuje już na Daewoo Espero GLX 1996. Lanos powstawał - z przerwami - przez siedem miesięcy, więc na kolejny model zapewne przyjdzie poczekać.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami