Destiny 2 - drugi dodatek to Gods of Mars?

Z akcją na Czerwonej Planecie.

Wygląda na to, że drugie rozszerzenie do strzelanki Destiny 2 to Gods of Mars. Premiera DLC najprawdopodobniej w marcu przyszłego roku.

Istnienie rozszerzenia ujawniły japoński i amerykański oddział sklepu PlayStation Store. Opis umieszczony na usuniętej już karcie produktu zdradza, że akcję osadzono na tytułowej Czerwonej Planecie (dzięki, DualShockers).

01
Zrzut ekranu z amerykańskiego PlayStation Store

Pojawi się nowa duża lokacja zwana Frigid Vale. Tradycyjnie nie zabraknie następnych misji fabularnych, wyposażenia (w tym broni i pancerzy), aktywności do zabawy w kooperacji i map do rywalizacji. Do tego kolejna wroga frakcja.

Historia skoncentruje się na zaprojektowanej z myślą o działaniach wojennych sztucznej inteligencji znanej jako Charlemagne. Pierwotnie miała pojawić się w poprzedniej części serii, ale ostatecznie nie trafiła do gry.

Wspólnie wraz z podległymi sobie Remnants maszyna uwięzi swojego „pobratymca” - Rasputina - wewnątrz starożytnego grobowca. Gracze postarają się uwolnić nieszczęśnika, w czym pomoże niejaka Ana Bray, która od dawna była uznana za zmarłą.

Rozszerzenie dostarczy również informacji na temat Clovis Bray - korporacji odgrywającej istotną rolę w tak zwanej Złotej Erze. W tym okresie skonstruowano właśnie Charlemagne'a i Rasputina, którzy w angielskiej wersji językowej gry określani są mianem Warmind.

Warto zaznaczyć, że pierwsze DLC do Destiny 2 - Klątwę Ozyrysa - ujawniono w podobny sposób. Pierwsze szczegóły „zaprezentował” jednak nie PlayStation Store, a cyfrowy sklep Microsoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami