Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 8 czerwca - raport

Sugeruje duński sklep.

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje sugerujące, że Red Dead Redemption 2 - najnowsza produkcja studia Rockstar osadzona na Dzikim Zachodzie - ukaże się 8 czerwca przyszłego roku.

Termin debiutu umieszczono na karcie produktu powstającej gry w duńskim sklepie internetowym Coolshop, który ma swoje oddziały w kilku europejskich krajach. Póki co nie został usunięty.

01
Niewykluczone, że Red Dead Redemption 2 ukaże się w czerwcu

Oczywiście czerwcowa data nie musi być prawdziwa. Pokrywa się jednak z ujawnionym wcześniej przez twórców przybliżonym okresem premiery - Red Dead Redemption 2 powinno ujrzeć światło dzienne wiosną.

Poza tym warto zaznaczyć, że kilka lat temu Coolshop podało dosyć dokładny termin wydania innej produkcji studia Rockstar. Swego czasu sklep twierdził, że GTA 5 trafi do sprzedaży 14 listopada 2014 roku, a ostatecznie tytuł zadebiutował cztery dni później - 18 listopada (dzięki, Player.One).

Na temat gry toczącej się na Dzikim Zachodzie wciąż wiadomo niewiele. Pewnym jest, że akcję osadzono przed wydarzeniami z poprzedniej części. Główny bohater to Arthur Morgan - osobnik powiązany z gangiem, do którego należał John Marston z pierwszej odsłony.

Można spodziewać się świata o otwartej strukturze oraz szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych. W planach są też możliwość korzystania z łuku oraz tryb sieciowy.

Red Dead Redemption 2 zmierza na konsole PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami