HZD: The Frozen Wilds - Ocalona

Ratujemy łowczynie, które zostały poddane próbie weraku.

Opisywana poniżej misja jest krótka, nieskomplikowana i pozbawiona wymagających potyczek.

W północnej części Kraju znajdziesz niewielką osadę (1), w której przebywa kilka członków weraku Białych Zębów. Nie została ona oznaczona na mapie świata gry żadną ikonką. Wśród Banuków znajdziesz ich wodza, który opowie ci o dwóch łowczyniach poddanych próbie. Niestety, nie wróciły jeszcze, co nie jest dobrą oznaką. Twoim zadaniem będzie odnaleźć je i pomóc im w powrocie do osady.

  • Minimalny sugerowany poziom - 35;
  • Zlecający - Wódź Białych Zębów;
  • Nagrody za ukończoną misję - 8 750 PD, Skrzynia hojnej nagrody oraz 3x Niebieskierka.
056
Mapa misji: Ocalona.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po zakończeniu rozmowy z przywódcą Białych Zębów rusz w kierunku celu misji. Na miejscu odnajdziesz jedną z łowczyń, ale wcześniej musisz pozbyć się kilku słabszych maszyn. Porozmawiaj z Ikrie. Po chwili rozpocznie się kolejna walka. Tym razem przeciwnikami będą demoniczne złomiarze oraz jastrząbłyski. Gdy pokonasz mechaniczne zwierzęta, Ikrie zostanie uratowana i będzie ci towarzyszyła w dalszej podróży.

Udaj się za nią, by odszukać kolejną zaginioną łowczynię, Mailen. Dotrzecie do miejsca, gdzie znajdziecie koleżankę Ikrie oraz wrogie maszyny. Gdy zaatakujesz długonogi, pojawią się złomiarze. Uważaj, bo to nie koniec „atrakcji”, gdyż ostatnią fazą walki będzie pojedynek z demonicznym ogniarzem.

057
Mailen znajduje się we wnęce pod skałą.

Podejdź do Mailen po zakończeniu starcia z maszynami. Porozmawiaj z łowczyniami, a następnie przenieś się do miejsca, gdzie przebywa wódź Białych Zębów. Podczas konwersacji z przywódcą weraku zdecyduj się na jedną z trzech odpowiedzi, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami