GTA Online ze zmodyfikowaną wersją trybu Oprawca

Kolejne atrakcje.

Rockstar przygotował dla graczy GTA Online następne niespodzianki. Studio wprowadziło do gry zmodyfikowaną wersję trybu Oprawca o nazwie Oprawcy.

Podstawowe założenia nie uległy zmianie. Do walki stają więc dwie drużyny - uzbrojeni w strzelby i maczety mordercy oraz korzystające jedynie z latarek i termowizorów ofiary. Innowacja polega na tym, że co minutę role obu zespołów się odwracają.

01
W trybie Oprawcy role graczy odwracają się co minutę

Warto zaznaczyć, że do 8 stycznia zmagania w wariancie Oprawcy - dostępnego w ramach trybu Adwersarza - nagradzane są podwójną ilością wirtualnych dolarów i reputacji.

Twórcy przygotowali także nowy samochód: Autarch. Wóz jest superatem stworzonym „w pierwszej kolejności z myślą o prędkości, a dopiero w drugiej z troską o ochronę środowiska”. Pojazd znaleźć można w Legendary Motorsport.

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem, w ciągu najbliższych dni gracze otrzymają również możliwość odblokowania za darmo kolejnych treści. Szczegółów na temat konkretnych elementów do zdobycia jednak nie podano.

Obecnie w GTA Online trwa świąteczne wydarzenie, które zakończy się 1 stycznia. W ramach akcji w produkcji pojawiło się szereg przedmiotów nawiązujących do okresu bożonarodzeniowego. Są między innymi okolicznościowe stroje, maski i choinki.

02
Superauto Autarch

Nie zabrakło też cyfrowego śniegu. W niektórych sesjach biały puch pokrywa ulice Los Santos, pozwalając wówczas toczyć bitwy na śnieżki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami