Twórcy Destiny 2 nie naprawią w tym roku błędu z Czarownikiem

Klasa psuje zabawę w Jatce.

Obecnie w Destiny 2 trwa wydarzenie specjalne o nazwie Świtanie. Jedną z atrakcji jest tryb Jatka (Mayhem) w Tyglu (Crucible) - ze skróconym czasem odnawiania zdolności ultimate. Niestety, w wyniku błędu na serwerach królują Czarownicy (klasa Warlock), a Bungie poinformowało, że nie zdoła wydać stosownej łatki przed zakończeniem akcji.

Jatka to opcja stawiająca na szaloną zabawę. Kluczową różnicą jest właśnie znacznie szybsze regenerowanie wszystkich talentów oraz szybsze odnawianie amunicji specjalnej. Celem jest wprowadzenie absolutnego chaosu, co deweloperom na pewno się udało.

Kłopot polega na tym, że podklasa Kroczący przez Próżnię (Voidwalker) w przypadku Czarownika (Warlock) może uzyskać nieograniczony dostęp do zdolności Super, więc podczas zmagań w powietrzu niemal nieustannie latają Bomby Rozbłyskowe.

Sposób działania błędu prezentuje poniższy materiał wideo:

Wydarzenie specjalne dobiega końca 9 stycznia i Bungie przyznało na Twitterze, że nie zdoła przygotować łatki do tego czasu. Nie podano szczegółów, choć można domyślać się, że winna jest przerwa świąteczna.

Jednocześnie zapewniono, że twórcy nie zamierzają banować graczy korzystających z błędu. Jatka jest w końcu tylko okolicznościowym dodatkiem, gdzie liczy się dobra zabawa, nawet jeśli walczą sami Czarownicy.

Część graczy zachęca jednak, by spojrzeć szerzej: choć Bungie obiecywało poprawę sytuacji, mamy do czynienia z kolejnym błędem, który wyeliminowałoby dokładniejsze testowanie. Podobnie było w ubiegły piątek, gdy nie działały dwa ze sprzedawanych przez Xura przedmiotów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami