Dragon Ball FighterZ - otwarta beta startuje 14 stycznia

Potrwa tylko kilka dni.

Bandai Namco sprecyzowało, że otwarte testy beta bijatyki Dragon Ball FighterZ rozpoczną się już na początku przyszłego roku, 13 stycznia.

Tego dnia zagrają jednak tylko posiadacze zamówień przedpremierowych. Pozostali zainteresowani dołączą następnego dnia - 14 stycznia - od godziny 09:00 rano.

1
Goku w akcji

Otwarte testy beta potrwają tylko dwa dni, do 16 stycznia, także do godziny 09:00 rano polskiego czasu.

Nie podano szczegółów, ale mowa zapewne o wszystkich platformach docelowych - PC, PS4 i Xbox One. Nie wiemy też, w jakie postacie będziemy mogli się wcielić.

Na pełną wersję nie będzie trzeba długo czekać, ponieważ Dragon Ball FighterZ ma premierę już 26 stycznia przyszłego roku.

W chwili obecnej znamy już 24 wojowników, którzy trafią w ręce graczy w dniu premiery gry. Poza ujawnionymi w weekend to między innymi Vegeta, Trunks, Android 18, Nappa czy Gotenks.

Za produkcję odpowiadają twórcy serii Guilty Gear. Ich nowe, opisywane dzieło to bijatyka tagowa, stawiająca na starcia 3 kontra 3. W walce w dowolnym momencie zmieniamy postaci.

Nie zabraknie trybu fabularnego. Historia podzielona jest na trzy akty, a w każdym przyjrzymy się wydarzeniom z innej perspektywy - bohaterów, złoczyńców i androidów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami